口腔颌面外科学

口腔颌面外科学

手术室 :我们拥有标准的无菌手术室和病房。对于残疾病人, 过多的牙齿龋坏而不配合的儿童以及要求在镇静术和全身麻醉的情况下进行治疗的患者我们应用镇静术和全身麻醉,在无菌手术室进行治疗。在手术室,麻醉专家、麻醉师以及护士等工作人员为病人提供最专业的服务。 


Diş çekimi

Diş ekstre
        fazla diş ile sonuçlanan ağız, çene ve yüz cerrahide, çok diş kusurun korumaz çürüme ve ihtiyaç üçten fazla gevşek, enfeksiyon kalamamaktadır nedeniyle diş, kanal tedavisi veya dişe travmaya çekin Maksillofasiyal cerrahide periodontitis, yaprak döken dişlerin tutulması ve akıl dişlerinin çıkarılması gerekir.
 
Her türlü cerrahi
      maksillofasiyal cerrahi, uzmanlar gömülü bilgelik dişlerinin minimal invaziv ekstraksiyonunda, diş kistleri, implant implantasyonu, maksiller sinüs protezleri, kemik dokusu kılavuzlu rejenerasyon ve diğer cerrahi türlerinin eksizyonu ve tedavisi.

Halo iğneleri olan hastalar
       , diş hekimi koltuğu korkusu varsa, özellikle halo iğneleri olanlar için stomatoloji hastanesine gelmek istemezler. Bu nedenlerle, oral hastalıklar zamanında tedavi edilmez, bu da durumun ağırlaşmasına neden olur ve hatta bazı hastalar dişlerini tutamaz. Sağlıkları için yeni teknolojileri araştırarak ve öğrenerek iğnesiz anestezi teknolojisini keşfettik.
      İğnesiz anestezi teknolojisinin uygulanması, halo iğneli bu hastalara çok kolaylık sağlar ve ayrıca onlar için ağrısız anestezi amacına ulaşırız.

yatıştırma 

        Sedasyon Avrupa ve Amerika ülkelerinde stomatolojide, özellikle çocuk stomatolojisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir yan etki bulunamadı. Sedasyon her yaştaki hastalar için uygundur, sakinleştirici soluduktan sonra hastanın ağrısı azalır, kaygı ve korku kaybolur, rahat ve mutlu hissederler.   
          Sedasyon esas olarak ağrıyı azaltan kahkaha kullanır ve tedaviyi tamamlamak için lokal anestezi tekniği kullanılabilir. Sedasyon genel bir anestezi değildir ve bir hastanede veya ameliyathanede yapılması gerekmez. Genel klinikte ameliyat edilebilir. Anestezist sadece hastanın solunum ve nabız hızını gözlemlemeli ve kan basıncını kontrol etmelidir
         Tedaviden sonra hastanın tedavi sırasında herhangi bir ağrı, gürültü ve doktorun operasyonu üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve psikolojik korkuya neden olmaz. Doktorun her tedaviyi ve operasyonu mükemmel bir şekilde bitirmesine yardımcı olur. Ayrıca, bir tedavi işleminde, aynı anda birden fazla işlem tamamlanabilir ve aynı zamanda kök kanal tedavisi, diş dolgusu ve diş çekimi gibi çeşitli tedaviler sona erdirilir.         Anestezi uzmanlarının yardımıyla,
genel anestezi
4 yaşın altındaki çocuklar için birden fazla diş çürüğü ve kooperatif olmayan çocuklar, engelli çocuklar ve yetişkinler, genel anestezi gerektiren aşırı diş fobisi olan hastalar ve genel anestezi gerektiren hastalar için kullanılabilir. Cerrahi işlemler sırasında (kemik nakli, kemik kisti rezeksiyonu, vb.), Bir kerelik lokal anestezi ile tamamlanamayan cerrahi işlemler, tedaviyi tamamlamak için genel anestezi kullanılır.
 

聯繫表格

您可以在下面的表格中寫一條消息與我們聯繫。

請輸入信息

名和姓。
电子邮件
你的電話號碼
請輸入描述。

Türkiye'nin Sağlık Turizm'inde dünyaya açılan yüzü...

info@dentistimplants.net

Whatsapp

Web sitemiz Beta yayını yapmaktadır. Bizimle çalışmak isteyenler İletişim formu kısmından bize mesaj bırakabilirler.